Advokatfirman Budde AB

Organisationsnummer
559574-0704
Status
Aktivt
Registrerat
2026-02-25
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Bolaget är klassificerat som advokatbyråverksamhet i Landskrona. Bolaget startades 2026. Det finns 16 företag med liknande verksamhet i Landskrona.

Adress

Postadress: Föreningsgatan 217
26151 Landskrona

Besöksadress: FÖRENINGSGATAN 217
26151 Landskrona

Företag i Landskrona · Företag i Skåne län

Verksamhet

Bransch: Advokatbyråverksamhet (SNI 69101)

Bolaget ska bedriva advokatverksamhet.

Omsättningsintervall: Ingen omsättning

Bokslut och nyckeltal

Inga publicerade bokslut.

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Advokatfirman Budde AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Advokatfirman Budde AB

Vad gör Advokatfirman Budde AB?
Bolaget ska bedriva advokatverksamhet.
Var finns Advokatfirman Budde AB?
Advokatfirman Budde AB har sin verksamhet i LANDSKRONA, Landskrona, Skåne län. Adress: Föreningsgatan 217, 26151 LANDSKRONA.
När grundades Advokatfirman Budde AB?
Advokatfirman Budde AB grundades 2026 och har organisationsnummer 559574-0704.
Vad är organisationsnumret för Advokatfirman Budde AB?
Organisationsnumret för Advokatfirman Budde AB är 559574-0704. Bolagsformen är aktiebolag.