Arkitekt Robert Lundell AB

Organisationsnummer
559176-7628
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2018-10-25
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Arkitekt Robert Lundell AB har sin huvudsakliga verksamhet inom arkitektverksamhet i Göteborg. Företaget grundades 2018. Det finns 325 företag med liknande verksamhet i Göteborg.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2025 och årets resultat var negativt.

Adress

Postadress: Monsungatan 72
41766 Göteborg

Besöksadress: MONSUNGATAN 72
41766 Göteborg

Företag i Göteborg · Företag i Västra Götalands län

Verksamhet

Bransch: Arkitektverksamhet (SNI 71110)

Konsultuppdrag avseende arkitektverksamhet.

Omsättningsintervall: Under 1 tkr

Bokslut och nyckeltal

Soliditet
87,2 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
-27,4 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2025 0 tkr −214 tkr −188 tkr 786 tkr 685 tkr 0
2024 0 tkr −235 tkr 0 tkr 980 tkr 873 tkr 0
2023 0 tkr −166 tkr 0 tkr 1,2 mkr 873 tkr 0
2022 0 tkr −42 tkr 24 tkr 1,3 mkr 873 tkr 0
2021 0 tkr −45 tkr −35 tkr 1,3 mkr 849 tkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2021–2025
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 0,2 0,4 0,6 0,8 1 0 0 0 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 −35 24 0 0 −188 20212022202320242025
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Branschjämförelse

Arkitekt Robert Lundell AB jämfört med 2 634 andra bolag i samma bransch (arkitektverksamhet).

0
Detta bolag P25 (lägre) Median P75 (övre) Position
Omsättning 0 tkr 45 tkr 484 tkr 1,6 mkr Lägre kvartil

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Arkitekt Robert Lundell AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Arkitekt Robert Lundell AB

Vad gör Arkitekt Robert Lundell AB?
Konsultuppdrag avseende arkitektverksamhet.
Var finns Arkitekt Robert Lundell AB?
Arkitekt Robert Lundell AB har sin verksamhet i GÖTEBORG, Göteborg, Västra Götalands län. Adress: Monsungatan 72, 41766 GÖTEBORG.
När grundades Arkitekt Robert Lundell AB?
Arkitekt Robert Lundell AB grundades 2018 och har organisationsnummer 559176-7628.
Vad omsätter Arkitekt Robert Lundell AB?
Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte Arkitekt Robert Lundell AB 0 tkr.
Vad är organisationsnumret för Arkitekt Robert Lundell AB?
Organisationsnumret för Arkitekt Robert Lundell AB är 559176-7628. Bolagsformen är Aktiebolag.