AZ DFV AB
AZ DFV AB är klassificerat som veterinärverksamhet i Nyköping. Verksamheten har bedrivits sedan 2026. Det är ett av 13 företag inom veterinärverksamhet i Nyköping.
Adress
Postadress: Stenboxvägen 20
61166 Nyköping
Besöksadress: STENBOXVÄGEN 20
61166 Nyköping
Verksamhet
Bransch: Veterinärverksamhet (SNI 75000)
Aktiebolaget ska bedriva verksamhet inom området primärdjur-sjukvård, försäljning av förenliga produkter jämte därmed förenlig verksamhet.
Omsättningsintervall: Ingen omsättning
Bokslut och nyckeltal
Inga publicerade bokslut.
Styrelse och företrädare
Aktuella roller
- Ernst Strömberg (f. 1957) Styrelseledamot sedan 2026-08-18
- Ernst Strömberg (f. 1957) Ordförande sedan 2026-08-18
- Morgan Olausson (f. 1960) Styrelseledamot sedan 2026-08-18
- Jennifer Hallberg (f. 1992) Styrelsesuppleant sedan 2026-08-18
- Christofer Strömberg (f. 1985) Extern VD sedan 2026-08-18
Vanliga frågor om AZ DFV AB
- Vad gör AZ DFV AB?
- Aktiebolaget ska bedriva verksamhet inom området primärdjur-sjukvård, försäljning av förenliga produkter jämte därmed förenlig verksamhet.
- Var finns AZ DFV AB?
- AZ DFV AB har sin verksamhet i NYKÖPING, Nyköping, Södermanlands län. Adress: Stenboxvägen 20, 61166 NYKÖPING.
- När grundades AZ DFV AB?
- AZ DFV AB grundades 2026 och har organisationsnummer 559586-3290.
- Vad är organisationsnumret för AZ DFV AB?
- Organisationsnumret för AZ DFV AB är 559586-3290. Bolagsformen är aktiebolag.