GAM Redovisning AB

Organisationsnummer
559598-3163
Status
Aktivt
Registrerat
2026-09-26
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Företaget har sin huvudsakliga verksamhet inom redovisning och bokföring, skatterådgivning i Norrköping. Företaget grundades 2026. Norrköping har totalt 186 företag inom branschen, varav GAM Redovisning AB är ett.

Adress

Postadress: Skolgatan 9
60225 Norrköping

Besöksadress: SKOLGATAN 9
60225 Norrköping

Företag i Norrköping · Företag i Östergötlands län

Verksamhet

Bransch: Redovisning och bokföring, skatterådgivning (SNI 69201)

Föremålet för bolagets verksamhet är redovisning, administrativa tjänster, konsult- och rådgivningsverksamhet i ekonomiska ärenden och därmed förenlig verksamhet.

Omsättningsintervall: Ingen omsättning

Bokslut och nyckeltal

Inga publicerade bokslut.

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta GAM Redovisning AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om GAM Redovisning AB

Vad gör GAM Redovisning AB?
Föremålet för bolagets verksamhet är redovisning, administrativa tjänster, konsult- och rådgivningsverksamhet i ekonomiska ärenden och därmed förenlig verksamhet.
Var finns GAM Redovisning AB?
GAM Redovisning AB har sin verksamhet i NORRKÖPING, Norrköping, Östergötlands län. Adress: Skolgatan 9, 60225 NORRKÖPING.
När grundades GAM Redovisning AB?
GAM Redovisning AB grundades 2026 och har organisationsnummer 559598-3163.
Vad är organisationsnumret för GAM Redovisning AB?
Organisationsnumret för GAM Redovisning AB är 559598-3163. Bolagsformen är aktiebolag.