Instabox Holding AB

Organisationsnummer
559247-1550
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2020-05-06
F-skatt
Ej registrerad
Moms
Ej registrerad

Koncernstruktur

Instabee Holding AB Moderbolag
Instabox Holding AB

Koncernkopplingar enligt Bolagsverkets registrerade moder-/koncernmoderuppgifter.

Företaget grundades 2020 och Instabox Holding AB är ett svenskt aktiebolag i Stockholm.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2024 och årets resultat var negativt. Instabox Holding AB är en del av Instabee Holding AB-koncernen.

Adress

Postadress: Hälsingegatan 40
11343 Stockholm

Besöksadress: HÄLSINGEGATAN 40
11343 Stockholm

Företag i Stockholm · Företag i Stockholms län

Verksamhet

Bransch: Huvudnäring okänd (SNI 00009)

Bolaget skall förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet.

Omsättningsintervall: 100–199 tkr

Koncernmoder: Instabee Holding AB (559397-0782)
Moderbolag: Instabee Holding AB (559397-0782)

Bokslut och nyckeltal

Soliditet
99,9 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
-0,0 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2024 0 tkr 145 tkr −103 tkr 2,6 mdkr 2,5 mdkr 0
2023 0 tkr −109 tkr −3,9 mdkr 2,6 mdkr 2,6 mdkr 0
2022 0 tkr −35,5 mkr 3,9 mdkr 6,5 mdkr 6,4 mdkr 0
2021 0 tkr −284 tkr 0 tkr 926,8 mkr 896,2 mkr 0
2020 0 tkr −33 tkr 123 tkr 206,2 mkr 206,1 mkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2020–2024
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 0,2 0,4 0,6 0,8 1 0 0 0 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · MDKR 0 0 0 3,9 −3,9 −0 20202021202220232024
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Tidigare roller (1)

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Instabox Holding AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Instabox Holding AB

Vad gör Instabox Holding AB?
Bolaget skall förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet.
Var finns Instabox Holding AB?
Instabox Holding AB har sin verksamhet i STOCKHOLM, Stockholm, Stockholms län. Adress: Hälsingegatan 40, 11343 STOCKHOLM.
När grundades Instabox Holding AB?
Instabox Holding AB grundades 2020 och har organisationsnummer 559247-1550.
Vad omsätter Instabox Holding AB?
Enligt det senaste bokslutet (2024) omsatte Instabox Holding AB 0 tkr.
Vem är VD på Instabox Holding AB?
Alexis Priftis är verkställande direktör på Instabox Holding AB.
Vad är organisationsnumret för Instabox Holding AB?
Organisationsnumret för Instabox Holding AB är 559247-1550. Bolagsformen är Aktiebolag.