Kaspat Holding AB

Organisationsnummer
559535-3888
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2025-09-02
F-skatt
Registrerad
Moms
Ej registrerad

Verksamheten har bedrivits sedan 2025 och Kaspat Holding AB är klassificerat som holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner i Rödeby.

Adress

Postadress: Selénvägen 9
37342 Rödeby

Besöksadress: SELÉNVÄGEN 9
37342 Rödeby

Företag i Karlskrona · Företag i Blekinge län

Verksamhet

Bransch: Holdingverksamhet i icke-finansiella koncerner (SNI 64212)

Föremålet för bolagets verksamhet är att äga och förvalta aktier och andelar i dotter- och intressebolag samt därmed förenlig verksamhet.

Bokslut och nyckeltal

Inga publicerade bokslut.

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Tidigare roller (1)

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Kaspat Holding AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Kaspat Holding AB

Vad gör Kaspat Holding AB?
Föremålet för bolagets verksamhet är att äga och förvalta aktier och andelar i dotter- och intressebolag samt därmed förenlig verksamhet.
Var finns Kaspat Holding AB?
Kaspat Holding AB har sin verksamhet i RÖDEBY, Karlskrona, Blekinge län. Adress: Selénvägen 9, 37342 RÖDEBY.
När grundades Kaspat Holding AB?
Kaspat Holding AB grundades 2025 och har organisationsnummer 559535-3888.
Vad är organisationsnumret för Kaspat Holding AB?
Organisationsnumret för Kaspat Holding AB är 559535-3888. Bolagsformen är Aktiebolag.