Linsch AB

Organisationsnummer
559008-9081
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2015-03-26
F-skatt
Ej registrerad
Moms
Ej registrerad

Verksamheten är ett svenskt aktiebolag i Stockholm. Verksamheten har bedrivits sedan 2015.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2025 och årets resultat var negativt.

Adress

Postadress: Regeringsgatan 86
11139 Stockholm

Besöksadress: REGERINGSGATAN 86
11139 Stockholm

Företag i Täby · Företag i Stockholms län

Verksamhet

Bransch: Huvudnäring okänd (SNI 00009)

Aktiebolaget ska bedriva rådgivning inom företagsledning och ekonomi, äga och förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet.

Omsättningsintervall: Under 1 tkr

Bokslut och nyckeltal

Soliditet
100,0 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
-0,0 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2025 0 tkr −4 tkr −3 tkr 9,4 mkr 9,4 mkr 0
2024 0 tkr −1 tkr −1 tkr 9,4 mkr 9,4 mkr 0
2023 0 tkr −1 tkr −1 tkr 9,4 mkr 9,4 mkr 0
2022 0 tkr −1 tkr −1 tkr 9,4 mkr 9,4 mkr 0
2021 0 tkr −8 tkr −8 tkr 8,7 mkr 8,7 mkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2021–2025
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 0,2 0,4 0,6 0,8 1 0 0 0 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 −8 −1 −1 −1 −3 20212022202320242025
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Linsch AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Linsch AB

Vad gör Linsch AB?
Aktiebolaget ska bedriva rådgivning inom företagsledning och ekonomi, äga och förvalta fast och lös egendom samt bedriva därmed förenlig verksamhet.
Var finns Linsch AB?
Linsch AB har sin verksamhet i STOCKHOLM, Täby, Stockholms län. Adress: Regeringsgatan 86, 11139 STOCKHOLM.
När grundades Linsch AB?
Linsch AB grundades 2015 och har organisationsnummer 559008-9081.
Vad omsätter Linsch AB?
Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte Linsch AB 0 tkr.
Vad är organisationsnumret för Linsch AB?
Organisationsnumret för Linsch AB är 559008-9081. Bolagsformen är Aktiebolag.