LYA Group AB
Bolaget startades 2025 och bolaget erbjuder tjänster inom inredningsdesign i Eskilstuna. Eskilstuna har totalt 10 företag inom branschen, varav LYA Group AB är ett.
Adress
Postadress: Lundbladsvägen 17
63349 Eskilstuna
Besöksadress: LUNDBLADSVÄGEN 17
63349 Eskilstuna
Verksamhet
Bransch: Inredningsdesign (SNI 74130)
Bolaget ska bedriva verksamhet inom inredning och rådgivning samt utveckla, tillhandahålla och förvalta digitala tjänster och plattformar för visualisering och planering av bostäder och miljöer. Bolaget ska även bedriva marknadsföring, produktion och spridning av innehåll inom inredning och livsstil, inklusive samarbeten med varumärken och kommersiella partnerskap, samt bedriva utbildning, kurser och föreläsningar inom verksamhetsområdet. Bolaget ska även bedriva försäljning av produkter och tjänster kopplade till verksamheten, äga och förvalta immateriella rättigheter samt bedriva därmed förenlig verksamhet.
Bokslut och nyckeltal
Inga publicerade bokslut.
Styrelse och företrädare
Aktuella roller
- Sofia Larsson (f. 2000) Styrelseledamot sedan 2025-11-11
- Sofia Larsson (f. 2000) Ordförande sedan 2025-11-11
- Lisa Axelsson (f. 2000) Styrelseledamot sedan 2025-11-11
- Sofia Oinonen (f. 2000) Styrelseledamot sedan 2025-11-11
Vanliga frågor om LYA Group AB
- Vad gör LYA Group AB?
- Bolaget ska bedriva verksamhet inom inredning och rådgivning samt utveckla, tillhandahålla och förvalta digitala tjänster och plattformar för visualisering och planering av bostäder och miljöer. Bolaget ska även bedriva marknadsföring, produktion och spridning av innehåll inom inredning och livsstil, inklusive samarbeten med varumärken och kommersiella partnerskap, samt bedriva utbildning, kurser och föreläsningar inom verksamhetsområdet. Bolaget ska även bedriva försäljning av produkter och …
- Var finns LYA Group AB?
- LYA Group AB har sin verksamhet i ESKILSTUNA, Eskilstuna, Södermanlands län. Adress: Lundbladsvägen 17, 63349 ESKILSTUNA.
- När grundades LYA Group AB?
- LYA Group AB grundades 2025 och har organisationsnummer 559554-1326.
- Vad är organisationsnumret för LYA Group AB?
- Organisationsnumret för LYA Group AB är 559554-1326. Bolagsformen är aktiebolag.