Pilegate AB

Organisationsnummer
559541-4243
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2025-08-21
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Företaget har sin huvudsakliga verksamhet inom dataprogrammering i Stockholm. Bolaget startades 2025. Stockholm har totalt 6640 företag inom branschen, varav Pilegate AB är ett.

Adress

Postadress: Pilgatan 13
11223 Stockholm

Besöksadress: PILGATAN 13
11223 Stockholm

Företag i Stockholm · Företag i Stockholms län

Verksamhet

Bransch: Dataprogrammering (SNI 62100)

Företaget ska bedriva konsultverksamhet och mjukvaruutveckling inom it.

Bokslut och nyckeltal

Inga publicerade bokslut.

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Pilegate AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Pilegate AB

Vad gör Pilegate AB?
Företaget ska bedriva konsultverksamhet och mjukvaruutveckling inom it.
Var finns Pilegate AB?
Pilegate AB har sin verksamhet i STOCKHOLM, Stockholm, Stockholms län. Adress: Pilgatan 13, 11223 STOCKHOLM.
När grundades Pilegate AB?
Pilegate AB grundades 2025 och har organisationsnummer 559541-4243.
Vem är VD på Pilegate AB?
Henrik Landquist är verkställande direktör på Pilegate AB.
Vad är organisationsnumret för Pilegate AB?
Organisationsnumret för Pilegate AB är 559541-4243. Bolagsformen är Aktiebolag.