Privasee International AB
Bolaget startades 2019 och verksamheten har sin huvudsakliga verksamhet inom utgivning av annan programvara i Tynningö.
Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2025 och årets resultat var negativt.
Adress
Postadress: Tynningö Hill
13492 Tynningö
Besöksadress: TYNNINGÖ HILL
13492 Tynningö
Verksamhet
Bransch: Utgivning av annan programvara (SNI 58290)
Bolaget ska bidra till positiv- och hållbar mänsklig utveckling genom att bl a bedriva verksamhet inom IT och informationssäkerhet, personlig integritet, samt IT- och dataskyddslagstiftning. Verksamheten omfattar även organisationsutveckling, ledarskap, F&U. Förvalta fast och lös egendom samt idka därmed förenlig verksamhet.
Omsättningsintervall: Under 1 tkr
Bokslut och nyckeltal
- Soliditet
- -191,7 % eget kapital / totala tillgångar
- Avkastning på EK
- 69,6 % årets resultat / eget kapital
| År | Omsättning | Rörelseresultat | Årets resultat | Summa tillgångar | Eget kapital | Anställda |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 tkr | −16 tkr | −16 tkr | 12 tkr | −23 tkr | 0 |
| 2024 | 0 tkr | −15 tkr | −15 tkr | 11 tkr | −8 tkr | 0 |
| 2023 | 0 tkr | −9 tkr | −9 tkr | 11 tkr | 7 tkr | 0 |
| 2022 | 0 tkr | −12 tkr | −12 tkr | 16 tkr | 16 tkr | 0 |
| 2021 | 0 tkr | −14 tkr | −14 tkr | 11 tkr | 28 tkr | 0 |
Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.
Branschjämförelse
Privasee International AB jämfört med 2 506 andra bolag i samma bransch (utgivning av annan programvara).
| Detta bolag | P25 (lägre) | Median | P75 (övre) | Position | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omsättning | 0 tkr | 0 tkr | 269 tkr | 3,5 mkr | Under median |
Styrelse och företrädare
Aktuella roller
- Leslie Öqvist (f. 1967) Styrelseledamot sedan 2019-08-09
- Leslie Öqvist (f. 1967) Verkställande direktör sedan 2019-08-09
- Balen Maroof (f. 1981) Styrelsesuppleant sedan 2019-08-09
Vanliga frågor om Privasee International AB
- Vad gör Privasee International AB?
- Bolaget ska bidra till positiv- och hållbar mänsklig utveckling genom att bl a bedriva verksamhet inom IT och informationssäkerhet, personlig integritet, samt IT- och dataskyddslagstiftning. Verksamheten omfattar även organisationsutveckling, ledarskap, F&U. Förvalta fast och lös egendom samt idka därmed förenlig verksamhet.
- Var finns Privasee International AB?
- Privasee International AB har sin verksamhet i TYNNINGÖ, Vaxholm, Stockholms län. Adress: Tynningö Hill, 13492 TYNNINGÖ.
- När grundades Privasee International AB?
- Privasee International AB grundades 2019 och har organisationsnummer 559214-3720.
- Vad omsätter Privasee International AB?
- Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte Privasee International AB 0 tkr.
- Vem är VD på Privasee International AB?
- Leslie Öqvist är verkställande direktör på Privasee International AB.
- Vad är organisationsnumret för Privasee International AB?
- Organisationsnumret för Privasee International AB är 559214-3720. Bolagsformen är Aktiebolag.