Services We Trust AB

Organisationsnummer
559336-3202
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2023-02-22
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Företaget grundades 2021 och företaget är klassificerat som webbportaler i Stockholm. Stockholm har totalt 361 företag inom branschen, varav Services We Trust AB är ett.

Senast rapporterade omsättning uppgick till 70 tkr (2025). Services We Trust AB hamnar under branschmedianen (855 bolag i jämförelsen).

Adress

Postadress: Hagagatan 52A
11347 Stockholm

Besöksadress: HAGAGATAN 52 A
11347 Stockholm

Företag i Stockholm · Företag i Stockholms län

Verksamhet

Bransch: Webbportaler (SNI 63910)

Bolaget skall erbjuda digitala IT och marknadsförings tjänster, webbaserade söktjänster samt att bedriva därmed förenlig verksamhet. Bolaget ska även förvärva, äga och förvalta fast och lös egendom, inkluderande patent, varumärken licenser, tillstånd och andra rättigheter samt äga, förvalta och bedriva handel med onoterade och noterade värdepapper ävensom bedriva därmed förenlig verksamhet. Bolagets verksamhetsbeskrivning ska ges en vidsträckt tolkning.

Omsättningsintervall: 200–299 tkr

Bokslut och nyckeltal

Omsättningstillväxt
-75,0 %
jämfört med 2024
Rörelsemarginal
10,0 %
rörelseresultat / omsättning
Vinstmarginal
0,0 %
årets resultat / omsättning
Soliditet
60,0 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
0,0 %
årets resultat / eget kapital
Anställdtillväxt
-100,0 %
jämfört med 2024
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2025 70 tkr 7 tkr 0 tkr 45 tkr 27 tkr 0
2024 280 tkr 12 tkr 5 tkr 45 tkr 27 tkr 1
2023 88 tkr −1 tkr −2 tkr 33 tkr 22 tkr 1
2022 0 tkr 0 tkr 0 tkr 24 tkr 0 tkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2022–2025
−10,8 % CAGR
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 100 200 300 0 88 280 70 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 0 −2 5 0 2022202320242025
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Branschjämförelse

Services We Trust AB jämfört med 865 andra bolag i samma bransch (webbportaler).

0
Detta bolag P25 (lägre) Median P75 (övre) Position
Omsättning 70 tkr 0 tkr 97 tkr 1,4 mkr Under median

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Tidigare roller (4)

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Services We Trust AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Services We Trust AB

Vad gör Services We Trust AB?
Bolaget skall erbjuda digitala IT och marknadsförings tjänster, webbaserade söktjänster samt att bedriva därmed förenlig verksamhet. Bolaget ska även förvärva, äga och förvalta fast och lös egendom, inkluderande patent, varumärken licenser, tillstånd och andra rättigheter samt äga, förvalta och bedriva handel med onoterade och noterade värdepapper ävensom bedriva därmed förenlig verksamhet. Bolagets verksamhetsbeskrivning ska ges en vidsträckt tolkning.
Var finns Services We Trust AB?
Services We Trust AB har sin verksamhet i STOCKHOLM, Stockholm, Stockholms län. Adress: Hagagatan 52A, 11347 STOCKHOLM.
När grundades Services We Trust AB?
Services We Trust AB grundades 2023 och har organisationsnummer 559336-3202.
Vad omsätter Services We Trust AB?
Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte Services We Trust AB 70 tkr.
Vem är VD på Services We Trust AB?
Yaroslava Kudrina Weidersjö är verkställande direktör på Services We Trust AB.
Vad är organisationsnumret för Services We Trust AB?
Organisationsnumret för Services We Trust AB är 559336-3202. Bolagsformen är Aktiebolag.