Skärgårdshem AB

Organisationsnummer
556930-5872
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2013-04-30
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Koncernstruktur

Skärgårdshem AB

Koncernkopplingar enligt Bolagsverkets registrerade moder-/koncernmoderuppgifter.

Skärgårdshem AB tillhandahåller lokalvård i Björkö. Verksamheten har bedrivits sedan 2013.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2024. Bolaget ingår i koncernen Skärgårdshem AB.

Adress

Postadress: Näskubbsvägen 36
76453 Björkö

Besöksadress: NÄSKUBBSVÄGEN 36
76453 Björkö

Företag i Norrtälje · Företag i Stockholms län

Verksamhet

Bransch: Lokalvård (SNI 81210)

Företaget skall förvärva och förvalta fastigheter, främst bostadsfastigheter i Roslagen. Företaget skall även bedriva närliggande verksamhet såsom lokalvårdande aktiviteter inomhus och utomhus, samt extern bokföring och redovisning.

Omsättningsintervall: Under 1 tkr

Koncernmoder: Skärgårdshem AB (556930-5872)

Bokslut och nyckeltal

Soliditet
100,0 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
0,0 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2024 0 tkr 0 tkr 0 tkr 25 tkr 25 tkr 0
2023 0 tkr 0 tkr 0 tkr 25 tkr 25 tkr 0
2022 0 tkr 0 tkr 0 tkr 25 tkr 25 tkr 0
2021 0 tkr 0 tkr 0 tkr 25 tkr 25 tkr 0
2020 0 tkr 0 tkr 0 tkr 25 tkr 25 tkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2020–2024
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 0,2 0,4 0,6 0,8 1 0 0 0 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 0 0 0 0 0 20202021202220232024
Omsättning Årets vinst

Branschjämförelse

Skärgårdshem AB jämfört med 4 183 andra bolag i samma bransch (lokalvård).

0
Detta bolag P25 (lägre) Median P75 (övre) Position
Omsättning 0 tkr 358 tkr 1,4 mkr 4 mkr Lägre kvartil

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Skärgårdshem AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Skärgårdshem AB

Vad gör Skärgårdshem AB?
Företaget skall förvärva och förvalta fastigheter, främst bostadsfastigheter i Roslagen. Företaget skall även bedriva närliggande verksamhet såsom lokalvårdande aktiviteter inomhus och utomhus, samt extern bokföring och redovisning.
Var finns Skärgårdshem AB?
Skärgårdshem AB har sin verksamhet i BJÖRKÖ, Norrtälje, Stockholms län. Adress: Näskubbsvägen 36, 76453 BJÖRKÖ.
När grundades Skärgårdshem AB?
Skärgårdshem AB grundades 2013 och har organisationsnummer 556930-5872.
Vad omsätter Skärgårdshem AB?
Enligt det senaste bokslutet (2024) omsatte Skärgårdshem AB 0 tkr.
Vad är organisationsnumret för Skärgårdshem AB?
Organisationsnumret för Skärgårdshem AB är 556930-5872. Bolagsformen är Aktiebolag.