Tick LC AB

Organisationsnummer
556381-5942
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2022-11-09
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Verksamheten arbetar inom scenkonst i Stockholm. Företaget grundades 1989. Det är ett av 1460 företag inom scenkonst i Stockholm.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2025 och årets resultat var positivt.

Adress

Postadress: Rådmansgatan 72
11360 Stockholm

Besöksadress: RÅDMANSGATAN 72
11360 Stockholm

Företag i Stockholm · Företag i Stockholms län

Telefon: 08-304156

Verksamhet

Bransch: Scenkonst (SNI 90200)

Bolaget skall erbjuda marknadsföring, förvalta fast och lös egendom samt därmed förenlig verksamhet.

Omsättningsintervall: Under 1 tkr

Bokslut och nyckeltal

Soliditet
22,8 %
eget kapital / totala tillgångar
Avkastning på EK
45,3 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2025 0 tkr −14 tkr 155 tkr 1,5 mkr 342 tkr 0
2024 0 tkr −4 tkr 70 tkr 706 tkr 187 tkr 0
2023 0 tkr −2 tkr −2 tkr 118 tkr 117 tkr 0
2022 0 tkr 0 tkr 0 tkr 120 tkr 119 tkr 0
2021 0 tkr 0 tkr 0 tkr 123 tkr 119 tkr 0

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2021–2025
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 0,2 0,4 0,6 0,8 1 0 0 0 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 0 0 −2 70 155 20212022202320242025
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Branschjämförelse

Tick LC AB jämfört med 3 384 andra bolag i samma bransch (scenkonst).

0
Detta bolag P25 (lägre) Median P75 (övre) Position
Omsättning 0 tkr 93 tkr 408 tkr 1,1 mkr Lägre kvartil

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta Tick LC AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om Tick LC AB

Vad gör Tick LC AB?
Bolaget skall erbjuda marknadsföring, förvalta fast och lös egendom samt därmed förenlig verksamhet.
Var finns Tick LC AB?
Tick LC AB har sin verksamhet i STOCKHOLM, Stockholm, Stockholms län. Adress: Rådmansgatan 72, 11360 STOCKHOLM.
När grundades Tick LC AB?
Tick LC AB grundades 1993 och har organisationsnummer 556381-5942.
Vad omsätter Tick LC AB?
Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte Tick LC AB 0 tkr.
Vad är organisationsnumret för Tick LC AB?
Organisationsnumret för Tick LC AB är 556381-5942. Bolagsformen är Aktiebolag.