TS Agri AB

Organisationsnummer
559239-8027
Bolagsform
Aktiebolag
Status
Aktivt
Registrerat
2020-01-31
F-skatt
Registrerad
Moms
Registrerad

Företaget grundades 2020 och verksamheten har sin huvudsakliga verksamhet inom stödverksamhet avseende växtodling i Karlstad. Karlstad har totalt 8 företag inom branschen, varav TS Agri AB är ett.

Bolaget redovisade ingen nettoomsättning för 2025 och årets resultat var negativt.

Adress

Postadress: Tulegatan 4
65221 Karlstad

Besöksadress: TULEGATAN 4
65221 Karlstad

Företag i Karlstad · Företag i Värmlands län

Verksamhet

Bransch: Stödverksamhet avseende växtodling (SNI 01610)

Bolaget skall bedriva försäljning av varor och tjänster inom jord- och skogsbruk och livsmedelsindustri, utföra konsulttjänster till företag och organisationer inom livsmedelsproduktion. Äga och förvalta fast- och lös egendom och därmed förenlig verksamhet.

Omsättningsintervall: Under 1 tkr

Bokslut och nyckeltal

Avkastning på EK
-14,3 %
årets resultat / eget kapital
År Omsättning Rörelseresultat Årets resultat Summa tillgångar Eget kapital Anställda
2025 0 tkr −1 tkr −1 tkr 0 tkr 7 tkr 0
2024 0 tkr −5 tkr −5 tkr 1 tkr 8 tkr 0
2023 145 tkr 32 tkr 31 tkr 14 tkr 13 tkr 1
2022 264 tkr −110 tkr −111 tkr 35 tkr −18 tkr 1
2021 391 tkr 95 tkr 81 tkr 102 tkr 93 tkr 1

Belopp i tkr (tusen kronor) där annan enhet ej anges.

Omsättning & resultat 2021–2025
−39,1 % CAGR
Omsättning som linje i övre zonen och årets resultat som staplar i nedre zonen, belopp per år. OMSÄTTNING · TKR 0 100 200 300 400 391 264 145 0 0 SENAST ÅRETS RESULTAT · TKR 0 81 −111 31 −5 −1 20212022202320242025
Omsättning Årets vinst Årets förlust

Branschjämförelse

TS Agri AB jämfört med 544 andra bolag i samma bransch (stödverksamhet avseende växtodling).

0
Detta bolag P25 (lägre) Median P75 (övre) Position
Omsättning 0 tkr 192 tkr 908 tkr 3,6 mkr Lägre kvartil

Styrelse och företrädare

Aktuella roller

Kundrating

Inga betyg ännu — bli först att betygsätta TS Agri AB.

Har du varit i kontakt med bolaget? Sätt 1–5 stjärnor per område:

Produkt/tjänst
Prisvärd
Kundservice
Kundbemötande

Vanliga frågor om TS Agri AB

Vad gör TS Agri AB?
Bolaget skall bedriva försäljning av varor och tjänster inom jord- och skogsbruk och livsmedelsindustri, utföra konsulttjänster till företag och organisationer inom livsmedelsproduktion. Äga och förvalta fast- och lös egendom och därmed förenlig verksamhet.
Var finns TS Agri AB?
TS Agri AB har sin verksamhet i KARLSTAD, Karlstad, Värmlands län. Adress: Tulegatan 4, 65221 KARLSTAD.
När grundades TS Agri AB?
TS Agri AB grundades 2020 och har organisationsnummer 559239-8027.
Vad omsätter TS Agri AB?
Enligt det senaste bokslutet (2025) omsatte TS Agri AB 0 tkr.
Vem är VD på TS Agri AB?
Thomas Söderlund är verkställande direktör på TS Agri AB.
Vad är organisationsnumret för TS Agri AB?
Organisationsnumret för TS Agri AB är 559239-8027. Bolagsformen är Aktiebolag.